מרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל

המציגה הינה רופאה

פורסם: 28.12.14 | עודכן: 30.12.14

ד"ר אפרת ברון-הרלב, סגנית מנהל מרכז שניידר לרפואת ילדים מקבוצת הכללית, השתתפה בקמפיין הפרסומי החדש של כללית. ד"ר ברון-הרלב, תושבת העיר יהוד, מומחית ברפואת ילדים ובטיפול נמרץ ילדים ומשמשת כרופאה בכירה ביחידה לטיפול נמרץ במרכז שניידר, בנוסף לתפקידה כסגנית מנהל בית החולים.

בימים אלה, עלתה ה'כללית' בקמפיין פרסומי חדש באמצעות משרד הפרסום 'פובליסיס', המציג את מובילות 'כללית' בעולם הבריאות. את הקמפיין מוביל המסר "ארגון הבריאות הגדול בישראל, עובד בשבילך". מסר המדגיש את העוצמה והגודל של כללית ויחד עם זאת, את מחויבותם של הצוותים המקצועיים לפעול למען בריאותו של הלקוח. הקמפיין מציג בפני הציבור את השירות הרפואי המיטבי הניתן באמצעות עשרות אלפי עובדים במרפאות הקהילה ובבתי החולים שבבעלות כללית, צוותים אשר עובדים כולם, כתף אחת, למען המטופלים. 

במרכז הקמפיין עומדים צוותים מהשטח - רופאים, אחיות ומומחים שונים שנבחרו מבין עובדי 'כללית'. הבחירה להציב במרכז אנשי צוות מבין עובדי הכללית נועדה להעצים ולהדגיש את מחויבותם לתפקידם ולמתן שירות רפואי מיטבי. הצילומים נערכו לפני כשבוע באולפן בפתח תקווה, שם התקבצו רופאים ואחיות של הכללית מכל חלקי הארץ.

כאמור, במסגרת צילומים אלה, השתתפה ד"ר אפרת ברון-הרלב, סגנית מנהל מרכז שניידר לרפואת ילדים, אשר עשתה "הסבה מקצועית" ליום אחד.

חזרה
עבור לתוכן העמוד