חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
מרפאת נע"ם
דלג על מרפאת נע"ם
מרכז שניידר לרפואת ילדים
JCI - תו תקן של איכות ובטיחות
חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

ד"ר עמנואל סגייה

רופאה כירורגית בצוות הכירורגיה

 

ד"ר סגייה למדה רפואה באוניברסיטה פריס 7. החלה התמחות בכירורגית ילדים בשני מרכזים מובילים בתחום – ביה"ח אוניברסיטאי ברואן עם פרופ' מוטרופנוף ובבה"ח אוניברסיטאי רובר דברה בפריס.

בצרפת קיבלה התמחות של כירורגיה כללית וכירורגיה ילדים. תוך כדי ההתמחות, רכשה ד"ר סגייה תואר שני MA in Biological and Medical Sciences מאוניברסיטת רואן.

בשנת 2004 לאחר עבודה ככירורגית ילדים בכירה בפריס למשך 5 שנים, עלתה ד"ר סגייה לארץ, והחלה לעבוד שנה במחלקת ילדים במרכז שניידר ולאחר מכן במרכז רפואי אסף הרופא למשך 8 שנים ובמשרתה הנוכחית ככירורגית בכירה ואחראית לשרות לפרוסקופי במחלקת כירורגית ילדים במרכז שניידר מ- 2014.


קיימת תוכנית עם מכון ריאות לטיפול במומים ראתיים מולדים בשיטה טורקוסקופית עם שיתוף פעולה של מנתח מוביל בתחום מארה"ב ד"ר רוטנברג, הניתוחים הטורקוסקופים מסוג לובקטומיות מבוצעים בישראל רק במרכז שניידר. דר' סגייה גם מובילה את התחום הבריאטרי עם תוכנית שלמה למעקב לפני ולאחר הניתוח. ב- 2017, יחד עם עמיתיה במרכז שניידר, השתתפה בהקמתה של מרפאה רב תחומית לטיפול בילדים עם מחלות מורכבות אשר מערבות קנה וושט - מרפאת "נע"ם"- נשימה עיכול משולב, מרפאה ראשונה בישראל בתחום aerodigestive. 

עבור לתוכן העמוד