מרפאה לרפואה פסיכולוגית של מומחי מרכז שניידר נפתחה בבית איזי שפירא ברעננה

24/11/08

מרפאה לרפואה פסיכולוגית נפתחה לאחרונה במרכז לטיפול רגשי
בבית איזי שפירא ברעננה, ונועדה לספק שירותי רפואה יועצת ע"י
מומחי מרכז שניידר. המרפאה פועלת בראשותו של ד"ר דורון גוטהלף, מנהל המרפאות במחלקה לרפואה פסיכולוגית ויו"ר ועדת המחקר
במרכז שניידר לרפואת ילדים.

שיתוף הפעולה בין מרכז שניידר לבין בית איזי שפירא הינו נדבך נוסף במסגרת הפעילות הענפה של מרכז שניידר בקהילה. בשנה האחרונה נפתחה מרפאת "שניידר בקהילה" בעיר אשדוד ולפני כן נפתחה מרפאת "שניידר בקהילה" בעיר חולון.

המחלקה לרפואה פסיכולוגית במרכז שניידר בראשותו של פרופ' אלן אפטר, מתמחה באבחון, ייעוץ וטיפול נפשי לילדים ובני נוער על ידי צוות רב תחומי הכולל פסיכולוגים, פסיכיאטרים ומאגד מספר מרפאות ואשפוז אשר נותנות מענה למכלול בעיות לילדים ובני נוער, ביניהן: מרפאה להפרעות חרדה, מרפאת דיכאון, מרפאת פוסט-טראומה ועוד.

לדברי ד"ר דורון גוטהלף, מנהל המרפאות לרפואה פסיכולוגית בשניידר: "אנו מעריכים מאד את פעילותו המקצועית והרב-גונית של בית איזי שפירא. כמו איזי שפירא, גם המרפאה הפסיכיאטרית בשניידר שמה דגש על טיפול בילדים עם בעיות התפתחותיות. אני משוכנע ששיתוף הפעולה בינינו יביא להפריה הדדית לטובת הטיפול בילדים".


בתמונה - מימין לשמאל: ד"ר דפנה קופלמן רובין, המרכז לאבחון טיפול וחקר ליקויי למידה בשניידר, מיכל רוזינס, מתאמת קלינית, אושרית טלקר, מאבחנת פסיכודידקטית, רוני וינברגר, עוזרת מחקר, מגי סינגר וורדה דולב, מזכירות המרפאה וד"ר דורון גוטהלף, מנהל המרפאות במחלקה לרפואה פסיכולוגית בשניידר.

המידע והתכנים באתר אינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתייעצות עם רופא    © כל הזכויות שמורות למרכז שניידר לרפואת ילדים