סליידר כתבות
דלג על סליידר כתבות

תרומת כליה הצילה את חייו של אלכס

ניתוח נדיר של השתלת כליה בתינוק בן שנה ועשרה חודשים בוצע במרכז שניידר. אלכס הוא מושתל הכליה הקטן ביותר בארץ מזה שני עשורים

להמשך הכתבה... >

פרופ' יוסף פרס, מנהל מרכז שניידר, מונה ...

המינוי הוענק כחלק מהסכם שיתוף הפעולה בין משרד הבריאות לארגון בתי החולים הסיני

להמשך הכתבה... >

תסמונת הראש השטוח (פלגיוצפליה תנוחתית) ...

מה הן הסיבות השכיחות לצורת ראש אסימטרית בתינוקות, איך מאבחנים את תסמונת הראש השטוח ומה הן הגישות לטיפול בבעיה?

להמשך הכתבה... >

טיקים אצל ילדים

ד"ר נועה בן ארויה מילשטיין, פסיכיאטרית ילדים ונוער, מנהלת המרפאה לטיקים ותסמונת טורט במרכז שניידר מדברת על טיקים תנועתיים וקוליים אצל ילדים ונוער

להמשך הכתבה... >
סליידר כתבות
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

פרופ' אלן אפטר זכה בפרס על תרומתו פורצת הדרך במחקר בתחום האובדנות


פרופ' אלן אפטר (מימין) יחד עם סנטור קרייג דידס (משמאל) ומשתתפים נוספים באירוע הגאלה


בערב הגאלה השנתי ה- 28 "מצילי חיים" (2016 Lifesavers Gala) של הקרן האמריקאית למניעת התאבדויות – AFSP  ((American Foundation For Suicide Prevention, שהתקיים בחודש מאי האחרון בניו יורק, ארה"ב, זכה פרופ' אלן אפטר, רופא בכיר ומנהלה לשעבר של המחלקה לרפואה פסיכולוגית במרכז שניידר, בפרס על תרומתו פורצת הדרך בתחום המחקר למניעת התאבדויות.

ערב הגאלה כיבד ארבעה אנשים שנבחרו מכל רחבי העולם, אשר הקדישו את חייהם למניעת התאבדויות והגברת המודעות לנושא בריאות הנפש. פרופ' אלן אפטר, אחד החוקרים המובילים בפסיכיאטריה של הילד והמתבגר בישראל ובעולם כולו, זכה במעמד היוקרתי ובפרס הנכסף על תרומתו המשמעותית ויוצאת הדופן בתחום זה. 

פרופ' אלן אפטר אף זכה לפני כתשעה חודשים בפרס יוקרתי נוסף מטעם האקדמיה האמריקאית לפסיכיאטריה של הילד והמתבגר (AACAP), בכינוס השנתי שנערך בסן אנטוניו, ארה"ב, על תרומתו המשמעותית לבריאות הנפשית של ילדים ועל פועלו בתחום של דיכאון והתנהגות אובדנית בקרב ילדים ומתבגרים.

לדברי פרופ' יוסף פרס, מנהל מרכז שניידר לרפואת ילדים: "אני מברך את פרופ' אלן אפטר על הזכיה בפרס היוקרתי. הפרס והמעמד המכובד מהווה גאווה גדולה למרכז שניידר לרפואת ילדים, מהווה נדבך נוסף במובילותו של בית החולים ומציב אותו בקדמת הרפואה העולמית".

03/07/2016
Back
הרשמה לקבלת נויזלטר
דלג על הרשמה לקבלת נויזלטר
הרשמה לקבלת נויזלטר
עבור לתוכן העמוד