סליידר כתבות
דלג על סליידר כתבות

תרומת כליה הצילה את חייו של אלכס

ניתוח נדיר של השתלת כליה בתינוק בן שנה ועשרה חודשים בוצע במרכז שניידר. אלכס הוא מושתל הכליה הקטן ביותר בארץ מזה שני עשורים

להמשך הכתבה... >

פרופ' יוסף פרס, מנהל מרכז שניידר, מונה ...

המינוי הוענק כחלק מהסכם שיתוף הפעולה בין משרד הבריאות לארגון בתי החולים הסיני

להמשך הכתבה... >

תסמונת הראש השטוח (פלגיוצפליה תנוחתית) ...

מה הן הסיבות השכיחות לצורת ראש אסימטרית בתינוקות, איך מאבחנים את תסמונת הראש השטוח ומה הן הגישות לטיפול בבעיה?

להמשך הכתבה... >

טיקים אצל ילדים

ד"ר נועה בן ארויה מילשטיין, פסיכיאטרית ילדים ונוער, מנהלת המרפאה לטיקים ותסמונת טורט במרכז שניידר מדברת על טיקים תנועתיים וקוליים אצל ילדים ונוער

להמשך הכתבה... >
סליידר כתבות
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

עבודת הקודש של צוות דניאלי


המערך ההמטולוגי-אונקולוגי במרכז שניידר השיק לאחרונה את פעילות "צוות דניאלי" לזכרה של דניאל זוננפלד ע"ה, בת שירות לאומי שעבדה במחלקה במסירות רבה. דניאלי נהרגה בתאונת דרכים לפני כ-10 חודשים, בגיל 20, בעת ששבה מהשירות בשניידר.

צוות דניאלי מעניק טיפול פליאטיבי מקצועי, לילדים המטופלים במערך ההמטולוגי-אונקולוגי בשניידר בזמן שהותם בבית, ומשמש כצוות נייד במקרים שבהם עולה הצורך להגיע לבתיהם של אותם ילדים שאינם יכולים להגיע לטיפול בבית החולים. זהו צוות רב תחומי הכולל רופא, אחות, עובדת סוציאלית ואנשי מקצוע נוספים בהתאם לנדרש, המעניקים טיפול משמר ומשפר איכות חיים בביתו של הילד תוך מתן מענה למכלול הצרכים והאתגרים היחודיים העולים בתקופה זו. הצוות זמין למענה והתייעצויות בכל שעות היום, כולל סופי שבוע.

עמותת נאמני מרכז שניידר נרגשת להיות שותפה למיזם מיוחד זה ובכך לשמר את מורשת החסד של דניאלי ז"ל. תודה גדולה לרחל ולמוטי זוננפלד על התרומה הנדיבה שאפשרה את קיום הפרויקט.  

 

 

04/02/2016
Back
הרשמה לקבלת נויזלטר
דלג על הרשמה לקבלת נויזלטר
הרשמה לקבלת נויזלטר
עבור לתוכן העמוד