סליידר כתבות
דלג על סליידר כתבות

תרומת כליה הצילה את חייו של אלכס

ניתוח נדיר של השתלת כליה בתינוק בן שנה ועשרה חודשים בוצע במרכז שניידר. אלכס הוא מושתל הכליה הקטן ביותר בארץ מזה שני עשורים

להמשך הכתבה... >

פרופ' יוסף פרס, מנהל מרכז שניידר, מונה ...

המינוי הוענק כחלק מהסכם שיתוף הפעולה בין משרד הבריאות לארגון בתי החולים הסיני

להמשך הכתבה... >

תסמונת הראש השטוח (פלגיוצפליה תנוחתית) ...

מה הן הסיבות השכיחות לצורת ראש אסימטרית בתינוקות, איך מאבחנים את תסמונת הראש השטוח ומה הן הגישות לטיפול בבעיה?

להמשך הכתבה... >

טיקים אצל ילדים

ד"ר נועה בן ארויה מילשטיין, פסיכיאטרית ילדים ונוער, מנהלת המרפאה לטיקים ותסמונת טורט במרכז שניידר מדברת על טיקים תנועתיים וקוליים אצל ילדים ונוער

להמשך הכתבה... >
סליידר כתבות
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

שומרים על בריאות הפה והשיניים במרכז שניידר

לאחרונה החלו במרכז שניידר בחלוקת ערכות לבריאות הפה, הכוללות מברשת ומשחת שיניים להורה ולילד, וחוברת הדרכה וצביעה המסבירה כיצד שומרים על בריאות הפה. היוזמה מקלה על ההורים, אשר פעמים רבות לא מספיקים להיערך מראש ולארוז מברשת ומשחת שיניים לקראת האשפוז.

אלפי ילדים מתאשפזים במרכז שניידר לרפואת ילדים מדי שנה. פעמים רבות האשפוז אינו מתוכנן או צפוי והילד עולה לאשפוז במחלקה לאחר שהות במיון. אחד הדברים שיכולים לשפר את התחושה הוא הידיעה שיש לילד ולהורים אפשרות לצחצח שיניים ולהתרענן מעט.

מתוך מחשבה זו, קמה היוזמה להשקת ערכות לבריאות הפה לילדים המאושפזים. מדובר ביוזמה משותפת להנהלת מרכז שניידר ולהנהלת כללית סמייל, כחלק מתפיסת שיפור חוויית המטופל באשפוז. הערכות מחולקות במחלקות האשפוז על ידי אחות, במעמד הקבלה למחלקה.

לדברי עירית ביבי, מנהלת השירות והשיווק במרכז שניידר לרפואת ילדים: "אנו במרכז שניידר חושבים בכל עת על הילדים המטופלים ועל צרכיהם בעת האשפוז. צחצוח השיניים היה אחד הנושאים שהועלו על ידי הורים, גם בקבוצות מיקוד וגם בשיחות שגרה. אנו שמחים לקבל משובים חיוביים מההורים, שמחים על ההתלהבות מהיוזמה ורואים כי שביעות הרצון של המטופלים עלתה".


 

18/01/2016
Back
הרשמה לקבלת נויזלטר
דלג על הרשמה לקבלת נויזלטר
הרשמה לקבלת נויזלטר
עבור לתוכן העמוד