סליידר כתבות
דלג על סליידר כתבות

תרומת כליה הצילה את חייו של אלכס

ניתוח נדיר של השתלת כליה בתינוק בן שנה ועשרה חודשים בוצע במרכז שניידר. אלכס הוא מושתל הכליה הקטן ביותר בארץ מזה שני עשורים

להמשך הכתבה... >

פרופ' יוסף פרס, מנהל מרכז שניידר, מונה ...

המינוי הוענק כחלק מהסכם שיתוף הפעולה בין משרד הבריאות לארגון בתי החולים הסיני

להמשך הכתבה... >

תסמונת הראש השטוח (פלגיוצפליה תנוחתית) ...

מה הן הסיבות השכיחות לצורת ראש אסימטרית בתינוקות, איך מאבחנים את תסמונת הראש השטוח ומה הן הגישות לטיפול בבעיה?

להמשך הכתבה... >

טיקים אצל ילדים

ד"ר נועה בן ארויה מילשטיין, פסיכיאטרית ילדים ונוער, מנהלת המרפאה לטיקים ותסמונת טורט במרכז שניידר מדברת על טיקים תנועתיים וקוליים אצל ילדים ונוער

להמשך הכתבה... >
סליידר כתבות
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

במרכז שניידר יוצאים מהקופסאחדש וייחודי במרכז שניידר לרפואת ילדים מקבוצת הכללית: "ארוחת בוקר מטריפה בקופסא" מוגשת מדי בוקר לילדים המאושפזים במחלקות הילדים השונות בבית החולים. ארוחות הבוקר לילדים המאושפזים עברו לאחרונה שדרוג משמעותי: אופן ההגשה הותאם במיוחד לילדים וכעת הוא מוגש בקופסא מאויירת, המשמשת גם כמשחק לילדים, בדומה לארוחות ילדים המוגשות ברשתות המזון השונות. האריזה האטרקטיבית מהווה שינוי של ממש – במקום צורת ההגשה המסורתית של ארוחות בבית חולים, מקבלים הילדים מארז אסתטי, מזמין וחווייתי.

ארוחת הבוקר הורכבה על ידי צוות היחידה לתזונה ודיאטה במרכז שניידר ומכילה את כל אבות המזון. המארזים הצבעוניים והמאויירים, מותאמים לעולם הילדים, יוצרים עניין וגם ידידותיים לשמירה על סביבה ירוקה – האריזות מיועדות למיחזור לאחר השימוש.

את פרוייקט "ארוחת בוקר מטריפה בקופסא" מובילים אילן שמש, המנהל האדמניסטרטיבי במרכז שניידר, בת שבע בויום-גור, מנהלת ארגון ושיטות במרכז שניידר ואלון יוסף, שף מרכז שניידר, בשיתוף וליווי חברת "תנובה שף".

לדברי אילן שמש, המנהל האדמניסטרטיבי במרכז שניידר: "אנו במרכז שניידר חושבים בכל עת על מטופלינו הצעירים ועל צרכיהם בעת האשפוז בבית החולים. כחלק מתפישת השירות שלנו ובמטרה לשפר ולחדש, התאמנו את ארוחת הבוקר לילדים. לשמחתנו הרבה, תגובות הילדים וההורים נפלאות, הילדים מתרגשים בעת חלוקת ארוחת הבוקר וההורים מופתעים מהחידוש האטרקטיבי, המעודד את הילדים לאכול".


 

19/11/2015
Back
הרשמה לקבלת נויזלטר
דלג על הרשמה לקבלת נויזלטר
הרשמה לקבלת נויזלטר
עבור לתוכן העמוד