סליידר כתבות
דלג על סליידר כתבות

תרומת כליה הצילה את חייו של אלכס

ניתוח נדיר של השתלת כליה בתינוק בן שנה ועשרה חודשים בוצע במרכז שניידר. אלכס הוא מושתל הכליה הקטן ביותר בארץ מזה שני עשורים

להמשך הכתבה... >

פרופ' יוסף פרס, מנהל מרכז שניידר, מונה ...

המינוי הוענק כחלק מהסכם שיתוף הפעולה בין משרד הבריאות לארגון בתי החולים הסיני

להמשך הכתבה... >

תסמונת הראש השטוח (פלגיוצפליה תנוחתית) ...

מה הן הסיבות השכיחות לצורת ראש אסימטרית בתינוקות, איך מאבחנים את תסמונת הראש השטוח ומה הן הגישות לטיפול בבעיה?

להמשך הכתבה... >

טיקים אצל ילדים

ד"ר נועה בן ארויה מילשטיין, פסיכיאטרית ילדים ונוער, מנהלת המרפאה לטיקים ותסמונת טורט במרכז שניידר מדברת על טיקים תנועתיים וקוליים אצל ילדים ונוער

להמשך הכתבה... >
סליידר כתבות
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

מרכז שניידר לרפואת ילדים למען נוער בסיכון

מרכז שניידר לרפואת ילדים מקבוצת הכללית למען אחריות חברתית: כחלק מפעילותה של 'כללית' בתחום האחריות החברתית, בחרה הנהלת מרכז שניידר לסייע לנוער בסיכון וחברה למשטרת ישראל לשותפות בתוכנית מיל"ה – מובילים יחד למען הנוער. את התוכנית החברתית לנוער עובר חוק ולנוער בסיכון, שמטרתה ליצור שינוי בקרב הנערים ולאפשר את שילובם בחברה הנורמטיבית, מרכזות ומובילות בשניידר ד"ר אפרת ברון-הרלב, סגנית מנהל מרכז שניידר, לילי וידבסקי, רכזת תוכניות איכות במרכז שניידר ועירית ביבי, מנהלת השירות והשיווק של שניידר.

תוכנית מיל"ה מיועדת לבני נוער מכלל המגזרים, מובלת על ידי המשטרה ומופעלת בשותפות עם גורמים שונים כמו שירות המבחן לנוער והשירות למתבגרים במשרד הרווחה, אגף קידום נוער ואגף שירותים חברתיים במשרד החינוך, הרשות למלחמה בסמים ועוד.

במסגרת תכנית מיל"ה, אירח מרכז שניידר שלוש קבוצות של בני נוער מפתח תקוה, מתל מונד ומהמגזר הערבי בלוד. הצעירים סיירו בבית החולים על יחידותיו השונות, כולל חדרי הניתוח והמעבדות, עברו קורס עזרה ראשונה על ידי האח ירון פוקס, מרכז תחום טראומה והחייאה, ונחשפו לחוויה מיוחדת שזכתה למשוב מצוין מבני הנוער ומהקצינים המלווים.

לדברי ד"ר אפרת ברון-הרלב, סגנית מנהל מרכז שניידר לרפואת ילדים: "אנו במרכז שניידר מוצאים חשיבות רבה בתרומה לקהילה. אני שמחה כי צוות בית החולים נרתם לפרויקט חשוב זה  ולאחריות חברתית".

11/01/2015
Back
הרשמה לקבלת נויזלטר
דלג על הרשמה לקבלת נויזלטר
הרשמה לקבלת נויזלטר
עבור לתוכן העמוד