סליידר כתבות
דלג על סליידר כתבות

תרומת כליה הצילה את חייו של אלכס

ניתוח נדיר של השתלת כליה בתינוק בן שנה ועשרה חודשים בוצע במרכז שניידר. אלכס הוא מושתל הכליה הקטן ביותר בארץ מזה שני עשורים

להמשך הכתבה... >

פרופ' יוסף פרס, מנהל מרכז שניידר, מונה ...

המינוי הוענק כחלק מהסכם שיתוף הפעולה בין משרד הבריאות לארגון בתי החולים הסיני

להמשך הכתבה... >

תסמונת הראש השטוח (פלגיוצפליה תנוחתית) ...

מה הן הסיבות השכיחות לצורת ראש אסימטרית בתינוקות, איך מאבחנים את תסמונת הראש השטוח ומה הן הגישות לטיפול בבעיה?

להמשך הכתבה... >

טיקים אצל ילדים

ד"ר נועה בן ארויה מילשטיין, פסיכיאטרית ילדים ונוער, מנהלת המרפאה לטיקים ותסמונת טורט במרכז שניידר מדברת על טיקים תנועתיים וקוליים אצל ילדים ונוער

להמשך הכתבה... >
סליידר כתבות
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

המציגה הינה רופאה

ד"ר אפרת ברון-הרלב, סגנית מנהל מרכז שניידר לרפואת ילדים מקבוצת הכללית, השתתפה בקמפיין הפרסומי החדש של כללית. ד"ר ברון-הרלב, תושבת העיר יהוד, מומחית ברפואת ילדים ובטיפול נמרץ ילדים ומשמשת כרופאה בכירה ביחידה לטיפול נמרץ במרכז שניידר, בנוסף לתפקידה כסגנית מנהל בית החולים.

בימים אלה, עלתה ה'כללית' בקמפיין פרסומי חדש באמצעות משרד הפרסום 'פובליסיס', המציג את מובילות 'כללית' בעולם הבריאות. את הקמפיין מוביל המסר "ארגון הבריאות הגדול בישראל, עובד בשבילך". מסר המדגיש את העוצמה והגודל של כללית ויחד עם זאת, את מחויבותם של הצוותים המקצועיים לפעול למען בריאותו של הלקוח. הקמפיין מציג בפני הציבור את השירות הרפואי המיטבי הניתן באמצעות עשרות אלפי עובדים במרפאות הקהילה ובבתי החולים שבבעלות כללית, צוותים אשר עובדים כולם, כתף אחת, למען המטופלים. 

במרכז הקמפיין עומדים צוותים מהשטח - רופאים, אחיות ומומחים שונים שנבחרו מבין עובדי 'כללית'. הבחירה להציב במרכז אנשי צוות מבין עובדי הכללית נועדה להעצים ולהדגיש את מחויבותם לתפקידם ולמתן שירות רפואי מיטבי. הצילומים נערכו לפני כשבוע באולפן בפתח תקווה, שם התקבצו רופאים ואחיות של הכללית מכל חלקי הארץ.

כאמור, במסגרת צילומים אלה, השתתפה ד"ר אפרת ברון-הרלב, סגנית מנהל מרכז שניידר לרפואת ילדים, אשר עשתה "הסבה מקצועית" ליום אחד.

28/12/2014
Back
הרשמה לקבלת נויזלטר
דלג על הרשמה לקבלת נויזלטר
הרשמה לקבלת נויזלטר
עבור לתוכן העמוד