סליידר כתבות
דלג על סליידר כתבות

תרומת כליה הצילה את חייו של אלכס

ניתוח נדיר של השתלת כליה בתינוק בן שנה ועשרה חודשים בוצע במרכז שניידר. אלכס הוא מושתל הכליה הקטן ביותר בארץ מזה שני עשורים

להמשך הכתבה... >

פרופ' יוסף פרס, מנהל מרכז שניידר, מונה ...

המינוי הוענק כחלק מהסכם שיתוף הפעולה בין משרד הבריאות לארגון בתי החולים הסיני

להמשך הכתבה... >

תסמונת הראש השטוח (פלגיוצפליה תנוחתית) ...

מה הן הסיבות השכיחות לצורת ראש אסימטרית בתינוקות, איך מאבחנים את תסמונת הראש השטוח ומה הן הגישות לטיפול בבעיה?

להמשך הכתבה... >

טיקים אצל ילדים

ד"ר נועה בן ארויה מילשטיין, פסיכיאטרית ילדים ונוער, מנהלת המרפאה לטיקים ותסמונת טורט במרכז שניידר מדברת על טיקים תנועתיים וקוליים אצל ילדים ונוער

להמשך הכתבה... >
סליידר כתבות
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

עמותת ילדים שלנו: אירוע הוקרה למתנדבים ולתורמים

הוקרה למתנדבים ולתורמים: עמותת ילדים שלנו קיימה אירוע  מיוחד שבו ציינה את פעילותם ועשייתם המבורכת של המתנדבים ואת סיועם של התורמים למען ילדי שניידר מיום הקמת בית החולים.

כ־500 מתנדבים פועלים במרכז שניידר לרפואת ילדים במסגרת עמותת ילדים שלנו, כ־140 מתנדבים מתוכם פועלים ותורמים מזמנם וממרצם, יותר מעשר שנים.

באירוע השתתפו ראש העיר פתח תקוה איציק ברוורמן, ורעייתו דפנה ברוורמן, נשיאת ארגוני המתנדבים בעיר, שחיזקו את ידם של המתנדבים והודו להם על פועלם; מנהל מרכז שניידר פרופ' יוסף פרס וחברי הנהלת בית החולים. המנצח והכנר גד לב ומקהלת כללית־קול הופיעו בהתנדבות באירוע.

חברת העמותה ורכזת המתנדבים, רחל מגן, קיבלה את אות ההוקרה לשנת 2014 בעבור אישיותה יוצאת הדופן, יכולותיה להתנדב במשך שנים רבות ועל תמיכתה במתנדבים.

עמותת ילדים שלנו היא זרוע גיוס המשאבים וארגון הידידים של מרכז שניידר. העמותה נוסדה בשנת 1993 על ידי הלן שניידר ז"ל ואיריס לנגר כדי לתמוך בפעילות החשובה של מרכז שניידר. מאז הקמתה, עמותת "ילדים שלנו" תרמה מיליוני דולרים לביה"ח, יזמה פרויקטים, יצרה קשרים בינלאומיים והיוותה גורם חשוב בהרחבתו ושמירתו של מרכז שניידר כגורם מוביל בתחום של רפואת ילדים בעולם.

05/10/2014
Back
הרשמה לקבלת נויזלטר
דלג על הרשמה לקבלת נויזלטר
הרשמה לקבלת נויזלטר
עבור לתוכן העמוד