סליידר כתבות
דלג על סליידר כתבות

תרומת כליה הצילה את חייו של אלכס

ניתוח נדיר של השתלת כליה בתינוק בן שנה ועשרה חודשים בוצע במרכז שניידר. אלכס הוא מושתל הכליה הקטן ביותר בארץ מזה שני עשורים

להמשך הכתבה... >

פרופ' יוסף פרס, מנהל מרכז שניידר, מונה ...

המינוי הוענק כחלק מהסכם שיתוף הפעולה בין משרד הבריאות לארגון בתי החולים הסיני

להמשך הכתבה... >

תסמונת הראש השטוח (פלגיוצפליה תנוחתית) ...

מה הן הסיבות השכיחות לצורת ראש אסימטרית בתינוקות, איך מאבחנים את תסמונת הראש השטוח ומה הן הגישות לטיפול בבעיה?

להמשך הכתבה... >

טיקים אצל ילדים

ד"ר נועה בן ארויה מילשטיין, פסיכיאטרית ילדים ונוער, מנהלת המרפאה לטיקים ותסמונת טורט במרכז שניידר מדברת על טיקים תנועתיים וקוליים אצל ילדים ונוער

להמשך הכתבה... >
סליידר כתבות
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

פרופ' יורם נבו - מנהל המכון לנוירולוגיה

הנהלת מרכז שניידר הודיעה על מינוי חדש: פרופ' יורם נבו מונה למנהל המכון לנוירולוגיה. הוא מחליף בתפקידו את פרופ' אבינועם שופר, אשר פרש לגמלאות.

פרופ' יורם נבו, בן 59 ותושב תל אביב, נשוי ואב לשלושה ילדים, הוא מזכיר האיגוד לנוירולוגיית ילדים בישראל ושימש בתפקידו האחרון כמנהל יחידת נוירופידאטריה במרכז הרפואי הדסה בירושלים.

פרופ' נבו הינו בוגר לימודי רפואה בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל אביב, סיים התמחות ברפואת ילדים והתמחות על בנוירולגיית ילדים במרכז הרפואי תל אביב ובהמשך התמחה במחלות נוירומוסקולריות באוניברסיטת וושינגטון בסנט לואיס, ארה"ב. הוא מומחה בעל שם עולמי במחלות נוירומוסקולאריות, ועוסק במחקר מעבדתי וקליני בתחום נוירולוגית הילדים ומחלות שריר. פרופ' נבו פרסם עשרות מאמרים בעיתונים מקצועיים מובילים וזכה במגוון מענקי מחקר: משרד הבריאות, משרד המדע החלל והספורט, קרן האקדמיה למדע, AFM, bational network of excellency in pediatrics ועוד.

 

המכון לנוירולוגיה במרכז שניידר לרפואת ילדים מטפל באלפי תינוקות, ילדים ובני נוער, הסובלים ממחלות והפרעות שונות, הנובעות מפגיעה במערכת העצבים המרכזית וההיקפית. בין התחומים בהם מטפל צוות המכון: אפילפסיה, מחלות נוירוגנטיות ומטבוליות, מחלות נוירומוסקולריות, פיגור שכלי, עיכוב התפתחותי והפרעות בספקטרום האוטיסטי, הפרעות תנועה וטיקים והפרעות קשב וריכוז.


            פרופ' נבו


לדברי פרופ' יוסף פרס, מנהל מרכז שניידר לרפואת ילדים: "הנהלת מרכז שניידר ואני מברכים על מינויו של פרופ' יורם נבו לתפקיד מנהל המכון לנוירולוגיה. אני משוכנע כי ניסיונו העשיר, כישוריו ואישיותו של פרופ' נבו, יביאו להצלחה בתפקיד זה. בנוסף, הנהלת בית החולים מודה לפרופ' אבינועם שופר על שנות פעילותו הרבות והמוצלחות בניהול המכון לנוירולוגיה, אנו מוקירים לו תודה על מסירותו רבת השנים ומאחלים לו בריאות והצלחה רבה עם הפרישה לגמלאות". 

09/11/2014
Back
הרשמה לקבלת נויזלטר
דלג על הרשמה לקבלת נויזלטר
הרשמה לקבלת נויזלטר
עבור לתוכן העמוד