סליידר כתבות
דלג על סליידר כתבות

תרומת כליה הצילה את חייו של אלכס

ניתוח נדיר של השתלת כליה בתינוק בן שנה ועשרה חודשים בוצע במרכז שניידר. אלכס הוא מושתל הכליה הקטן ביותר בארץ מזה שני עשורים

להמשך הכתבה... >

פרופ' יוסף פרס, מנהל מרכז שניידר, מונה ...

המינוי הוענק כחלק מהסכם שיתוף הפעולה בין משרד הבריאות לארגון בתי החולים הסיני

להמשך הכתבה... >

תסמונת הראש השטוח (פלגיוצפליה תנוחתית) ...

מה הן הסיבות השכיחות לצורת ראש אסימטרית בתינוקות, איך מאבחנים את תסמונת הראש השטוח ומה הן הגישות לטיפול בבעיה?

להמשך הכתבה... >

טיקים אצל ילדים

ד"ר נועה בן ארויה מילשטיין, פסיכיאטרית ילדים ונוער, מנהלת המרפאה לטיקים ותסמונת טורט במרכז שניידר מדברת על טיקים תנועתיים וקוליים אצל ילדים ונוער

להמשך הכתבה... >
סליידר כתבות
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

נולד במשקל 500 גרם והתגייס החודש לצה"ל

ביקור מרגש במיוחד נרשם לאחרונה במרכז שניידר: הנער אלון כהן, תושב אשדוד, הגיע עם הוריו אילן ואילנית כהן, לבקר במחלקת הפגים במרכז שניידר לרפואת ילדים, שם טופל במשך שלושה חודשים לאחר שנולד כפג בשבוע 24 במשקל 500 גרם. אלון הגיע לביקור במחלקה יום לפני גיוסו לצה"ל ונפגש עם מנהלת המחלקה, פרופ' לאה סירוטה ועם אנשי הצוות.

אלון כהן עסק בפעילויות חברתיות רבות עד גיוסו לצה"ל: מתנדב באופן פעיל במד"א, מבקר באופן קבוע ניצולי שואה ופעיל בארגון האוהדים הרשמי של מכבי תל אביב בכדורסל. "אני מודה מקרב לבי לפרופ' לאה סירוטה על שנלחמה על חיי וליוותה את הוריי בחודשים הראשונים לחיי", אמר אלון. "אני מלא בהערכה לפועלה, מחזק את ידיה ואת ידי כל אנשי הצוות, על המאמצים הרבים, ההשקעה והנתינה המיוחדת".

מחלקת הפגים במרכז שניידר היא מרכז מוביל לרפואת פגים וילודים מכל קצוות הארץ. צוות המחלקה מטפל בכ־1,000 פגים וילודים מדי שנה. במחלקה מאושפזים פגים וילודים עם בעיות רפואיות מגוונות כגון: מומים מולדים רב מערכתיים, מומי לב מולדים, מומים במערכת העצבים המרכזית, מומים בדרכי העיכול, מומים בדרכי המין והשתן והפרעות כרומוזומליות ומטבוליות.

 "ביקורו של אלון, רגע לפני גיוסו לצה"ל, היה מרגש מאד", אמרה פרופ' סירוטה. "אנו במחלקת הפגים בשניידר סקרנים תמיד לדעת את קורותיהם של הילדים שטופלו אצלנו, ביקורו של אלון חימם את הלב ואין לי ספק כי הוא עורר השראה ונתן תקווה להורים לפגים הקטנים".

30/11/2014
Back
הרשמה לקבלת נויזלטר
דלג על הרשמה לקבלת נויזלטר
הרשמה לקבלת נויזלטר
עבור לתוכן העמוד