סליידר כתבות
דלג על סליידר כתבות

תרומת כליה הצילה את חייו של אלכס

ניתוח נדיר של השתלת כליה בתינוק בן שנה ועשרה חודשים בוצע במרכז שניידר. אלכס הוא מושתל הכליה הקטן ביותר בארץ מזה שני עשורים

להמשך הכתבה... >

פרופ' יוסף פרס, מנהל מרכז שניידר, מונה ...

המינוי הוענק כחלק מהסכם שיתוף הפעולה בין משרד הבריאות לארגון בתי החולים הסיני

להמשך הכתבה... >

תסמונת הראש השטוח (פלגיוצפליה תנוחתית) ...

מה הן הסיבות השכיחות לצורת ראש אסימטרית בתינוקות, איך מאבחנים את תסמונת הראש השטוח ומה הן הגישות לטיפול בבעיה?

להמשך הכתבה... >

טיקים אצל ילדים

ד"ר נועה בן ארויה מילשטיין, פסיכיאטרית ילדים ונוער, מנהלת המרפאה לטיקים ותסמונת טורט במרכז שניידר מדברת על טיקים תנועתיים וקוליים אצל ילדים ונוער

להמשך הכתבה... >
סליידר כתבות
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

מובילים ברפואת הילדים

מרכז שניידר לרפואת ילדים הוא בית חולים יחיד מסוגו בישראל ובמזרח התיכון, אשר מציע תחת קורת גג אחת מגוון שירותים בכל ההתמחויות

מרכז שניידר לרפואת ילדים הוא בית חולים יחיד מסוגו בישראל ובמזרח התיכון, אשר מציע תחת קורת גג אחת מגוון שירותים בכל ההתמחויות ברפואת ילדים. המרכז – אחד מתוך 14 בתי החולים של כללית - מציע טיפול רפואי מקיף לתינוקות, פעוטות, ילדים ובני נוער מישראל וממדינות רבות נוספות, ומגשים בכך את חזון מייסדיו, ארווינג והלן שניידר ז"ל - להיות גשר לשלום ולקירוב לבבות במזרח התיכון. צוות מרכז שניידר מאמין כי "הילד מעל הכל" ומעניק טיפול שווה לכל ילד באשר הוא ללא קשר ללאום, גזע או דת. בית החולים מכיל כיום 271 מיטות, במחלקות האשפוז וביחידות לאשפוז יום, ומספר המיטות יגדל עם פתיחתו של הבניין החדש .

מובילים בכל התחומים
מרכז שניידר מספק שירותי רפואת ילדים מודרניים והינו מרכז מוביל בתחומי השתלות מח־עצם ו השתלות איברים , המטולוגיה־אונקולוגיה , אנדוקרינולוגיה וסוכרת , קרדיולוגיה ו ניתוחי לב , גסטרואנטרולוגיה , נוירוכירורגיה , שירותי הדמיה ועוד. הצוות הרפואי במרכז שניידר פועל להציל את חייהם של ילדים חולים, ועושה לילות כימים כדי להעניק חיים ואיכות חיים.

עושים היסטוריה
מאז הקמתו של בית החולים בשנת 1991, עשה מרכז שניידר היסטוריה ברפואת הילדים בארץ ובחו"ל. מומחי מרכז שניידר ביצעו את השתלת אשכול האיברים הראשונה בישראל, פרצו דרך בניתוח לב פתוח בפג במשקל 780 גרם, ביצעו לראשונה בישראל השתלת מסתם ריאתי בצנתור, גילו גנים הגורמים לפיגור שכלי, מובילים בארץ ובחו"ל את פרויקט הלבלב המלאכותי, פורצים דרכים חדשות בניתוחים מורכבים, בטיפולים ובמחקרים חדשניים. שניים מהחוקרים המובילים במרכז שניידר – פרופ' רנה זיצוב ז"ל ופרופ' צבי לרון יבדל"א - אף זכו בפרס ישראל לחקר הרפואה.

מחויבים למטרה
על מנת להבטיח שהילדים המטופלים יזכו לטיפול הטוב ביותר שהרפואה המודרנית יכולה להציע, יש צורך במאמץ תמידי ורב תחומי, בהשקעה ממושכת ובמסירות ללא תנאי של אנשים רבים, המחויבים בכל מאודם למטרה ומתייחסים לבית החולים לילדים כאל מפעל חיים. ההצלחה הגדולה של מרכז שניידר נובעת בעיקר מהרוח החלוצית, האיכות האנושית והמסירות של צוות בית החולים, יחד עם תמיכה בלתי מתפשרת של ידידים ומתנדבים נאמנים. כל אילו יוצרים שילוב מנצח של שירותים רפואיים מובילים, תנאי אשפוז מתקדמים, שירות לקוחות איכותי וסביבה בעלת אווירה מיוחדת המתאימה לילדים ולבני משפחותיהם.

הילד ומשפחתו – מכלול אחד
מאז הקמתו הציב מרכז שניידר אמות מידה חדשות ברפואת ילדים בישראל וקנה לו שם כאחד מהמרכזים הטובים בעולם בתחומו. מרכז שניידר מקדם ומפתח את המחקר בתחום ברפואת הילדים וזוכה להצלחות רבות הן במחקר והן בהישגים רפואיים מרשימים, זאת לצד פיתוח קשרים בינלאומיים. מרכז שניידר הפך מודל לחיקוי ואבן שואבת לסטודנטים לרפואה, רופאים מתמחים ורופאים מומחים מהארץ ומהעולם. אחראית לכך לא במעט גישה רב־תחומית, שצוות בית החולים אימץ ומיישם לאורך השנים: שיטת טיפול ייחודית הרואה את הילד ואת משפחתו כמכלול, שבמסגרתה מלווים את הטיפול שירותים התפתחותיים, סוציאליים, פסיכולוגיים וחינוכיים – הכל תחת קורת גג אחת.

 


 

 

07/12/2014
Back
הרשמה לקבלת נויזלטר
דלג על הרשמה לקבלת נויזלטר
הרשמה לקבלת נויזלטר
עבור לתוכן העמוד